info +420 774 020 402

Bazény

We have a extreme approach for choosing free lance freelance writers to participate in our businesshelp with homework onlineand ultizing our help you will have a high quality make certain, superb composing amount, secrecy and constant customer service.

Bazény Vložkované (FOLIOVÉ)

Jedná se o stavbu bazénu jakéhokoliv tvaru, velikosti s možností různé hloubky.. Vše záleží pouze na Vás co si zvolíte. Tento bazén může být postaven ze ztraceného bednění a nebo z polystyrenových tvárnic.
Takto vyzděný bazén je vyvložkován DLW-folií formou horkovzdušného svařování. Fólie DLW delifol je velmi odolná proti mechanickému poškození a proti UV záření. Touto metodou lze provádět rekonstrukce starých betonových nebo plastových bazénů.

V nabídce je velká škála jednobarevných nebo mozaikových vzorů folie

Bazény Plastové

Bazén je vyroben z polypropylénu odolného proti UV záření o tloušťce 5mm (dna bazénů), 6mm (stěny bazénů), 8mm (schodiště a velké bazény). Bazén může být vybaven vestavěným vnitřním nebo vnějším schodištěm.

V nabídce jsou různé odstíny plastu a tvaru (ovál,kruh, obdélník a atyp)

Bazény Wooden Poll

Bazén je vyroben s dřevěné samonosné konstrukce do které je vložena folie podle typu bazénu.Bazén je možno použít pro nadzemní i zapuštěnou montáž.Stěny bazénu jsou tvořeny z dřevěných prken o tloušťce 5cm. Konstrukce bazénu je vyrobena z vysoce odolných prken borovice,které jsou ošetřeny přípravkem Tanalith E včetně vodního repelentu který prodlužuje dlouhou životnost konstrukce.Tyto bazény je možno montovat jak pro nadzemní nebo částečně zapuštěnou montáž,ale i pro kompletní zapuštění do země.Velkou výhodou je možnost kdykoli bazén rozložit a přemístit na jiné místo.

Bazény Keramické

Bazén je vyroben z keramických kompozitu vysoké kvality a odolnosti.Bazén tvoří 6 vrstev odolného a kvalitního materiálu který zaručí vysokou odolnost a pevnost bazénu včetně exkluzivnímu 3D zářivému povrchu.Bazén je pro svojí pevnost a odolnost možno instalovat bez betonové desky, proto i montáž bazénu je rychlá a není tak náročná na stavební část.V nabídce velké množství rozměrů bazénu,barev a příslušenství.

Izolace střech,balkonů a teras

Neváhejte si poslat nezávaznou nabídku na váš nový bazén.